Рюкзак Targus CitySmart Essential 15.6 20 л (TSB911EU)
Фото 5 |
Targus CitySmart Essential 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Targus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Targus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Targus CitySmart Essential 15.6 20 л
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Targus CitySmart Essential plecak biznesowy z pokrowcem ochronnym zaprojek | 197 zł |
Targus CitySmart Essential 15.6" | 245 zł |
Targus CitySmart 12.5-15.6cali Essential Laptop Backpack - Black/Grey AOTA | 282 zł |
Targus CitySmart Essential Backpack 12.5-15.6'' Black/Grey TOR-LAP-TAR-336 | 259 zł |
Plecak na laptopa TARGUS CitySmart Essential 15.6 cali Czarno-szary | 249 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →