Сумка для ноутбука Targus CitySmart Slimline Topload 12-14 14 " (TBT913EU)
Фото 5 |
Targus CitySmart Slimline Topload 12-14 14 "15.6 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Targus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Targus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Targus CitySmart Slimline Topload 12-14 14 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Targus CitySmart Slimline Topload Business Commuter aktówka na laptopa 121 | 142 zł |
Targus CitySmart Slimline Topload 12 - 14" | 142 zł |
Torba Targus CitySmart Essesntial 14" (TBT913EU) | 142 zł |
Targus CitySmart Essential 12.5"-14" - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 219 zł |
Модификації Targus CitySmart Slimline Topload 12-14
Ціни на Targus CitySmart Slimline Topload 12-14 |
---|---|---|---|---|
Targus CitySmart Slimline Topload 12-14 14 " | від 142 zł | 4 пропозиції | ||
Targus CitySmart Slimline Topload 14-15.6 15.6 " | від 151 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →