Plecak Osprey Kestrel 58 L/XL 58 l L/XL
Zdjęcia 10 |
Osprey Kestrel 58 L/XL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Kestrel 58 L/XL 58 l L/XL
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Plecak męski Kestrel 58 1 szt 10004755 | 772 zł |
Plecak górski trekkingowy Osprey Kestrel 58 black - L/XL | 985 zł |
OSPREY Plecak trekkingowy OSPREY Kestrel 58 Black L/XL | 923 zł |
Osprey Kestrel 58 Plecak L-XL 82 cm black - Unisex - Dorośli,Damy,Mężczyźn | 843 zł |
Plecak trekkingowy męski Osprey Kestrel 58 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 920 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Osprey Kestrel 58 L/XL
Ceny na Osprey Kestrel 58 L/XL |
---|---|---|---|---|
Osprey Kestrel 38 S/M 36 l S/M | od 628 zł | 13 oferty | ||
Osprey Kestrel 38 L/XL 38 l L/XL | od 621 zł | 33 oferty | ||
Osprey Kestrel 48 S/M 46 l S/M | od 693 zł | 14 oferty | ||
Osprey Kestrel 48 L/XL 48 l L/XL | od 693 zł | 29 oferty | ||
Osprey Kestrel 58 S/M 56 l S/M | od 670 zł | 13 oferty | ||
Osprey Kestrel 58 L/XL 58 l L/XL | od 772 zł | 15 oferty | ||
Osprey Kestrel 68 S/M 66 l S/M | od 703 zł | 12 oferty | ||
Osprey Kestrel 68 L/XL 68 l L/XL | od 785 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →