Plecak Osprey Kestrel 58 S/M 56 l S/M
Zdjęcia 10 |
Osprey Kestrel 58 S/M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Kestrel 58 S/M 56 l S/M
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Kestrel 58 męski plecak z plecakiem czarny S/M 10004754 | 670 zł |
OSPREY Plecak trekkingowy OSPREY Kestrel 58 czarny S/M | 930 zł |
Osprey Kestrel 58 Plecak S-M 82 cm black - Damy,Mężczyźni,Unisex - Dorośli | 843 zł |
Plecak trekkingowy męski Osprey Kestrel 58 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 920 zł |
Plecak trekkingowy OSPREY Kestrel 58 khaki S/M - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 781 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Osprey Kestrel 58 S/M
Ceny na Osprey Kestrel 58 S/M |
---|---|---|---|---|
Osprey Kestrel 38 S/M 36 l S/M | od 628 zł | 13 oferty | ||
Osprey Kestrel 38 L/XL 38 l L/XL | od 621 zł | 33 oferty | ||
Osprey Kestrel 48 S/M 46 l S/M | od 693 zł | 14 oferty | ||
Osprey Kestrel 48 L/XL 48 l L/XL | od 693 zł | 29 oferty | ||
Osprey Kestrel 58 S/M 56 l S/M | od 670 zł | 13 oferty | ||
Osprey Kestrel 58 L/XL 58 l L/XL | od 772 zł | 15 oferty | ||
Osprey Kestrel 68 S/M 66 l S/M | od 703 zł | 12 oferty | ||
Osprey Kestrel 68 L/XL 68 l L/XL | od 785 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →