Plecak Osprey Exos 58 L/XL 61 l L/XL
Wideo 5Zdjęcia 21 |
Osprey Exos 58 L/XL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Exos 58 L/XL 61 l L/XL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Exos 58 plecak - niebieska wstążka L/XL niebieska wstążka 10004021 | 1 217 zł |
Osprey Exos 58l Backpack Niebieski L-XL | 808 zł |
Osprey Exos 58l Backpack Szary L-XL | 791 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Osprey Exos 58 L/XL
Ceny na Osprey Exos 58 L/XL |
---|---|---|---|---|
Osprey Exos 38 S/M 38 l S/M | od 732 zł | 5 oferty | ||
Osprey Exos 38 L/XL 41 l L/XL | od 682 zł | 7 oferty | ||
Osprey Exos 48 S/M 48 l S/M | od 774 zł | 5 oferty | ||
Osprey Exos 48 L/XL 51 l L/XL | od 774 zł | 5 oferty | ||
Osprey Exos 58 S/M 58 l S/M | od 791 zł | 2 oferty | ||
Osprey Exos 58 L/XL 61 l L/XL | od 791 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →