Plecak Osprey Tempest 30 30 l
Zdjęcia 6 |
Osprey Tempest 30 16 l30 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Tempest 30 30 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Osprey Tempest 30 Outdoor plecak 10005829To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Tempes Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 725 zł |
Osprey Tempest 30 WM-L Plecak 66 cm tidal-atlas - Unisex - Dorośli,Mężczyź | 772 zł |
Osprey Tempest 30 Backpack Niebieski M-LOSPREY Tempest 30 Backpack w kolorze Tidal / Atlas to uniwersalny i niezawodny plecak zaprojektowany dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu i podróżników. Ten plecak jest częścią serii OSPREY Tempest, znanej z ergonomicznego designu i wysokiej wydajności.Dzię TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 608 zł |
Seria Osprey HikingPorównaj w tabeli →
od 670 zł
trekkingowy, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 82x37x31 cm, waga 2200 g
od 248 zł
rekreacyjny, 20 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x28x24 cm, waga 600 g
od 507 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x25 cm, waga 1000 g
od 377 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 426 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, 57x26x22 cm, waga 900 g
od 497 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 56x28x22 cm, waga 1000 g
od 404 zł
sportowy, 9 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 46x25x20 cm, waga 900 g
od 693 zł
trekkingowy, 46 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 79x40x30 cm, waga 2100 g
od 628 zł
trekkingowy, damski, 36 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x33x29 cm, waga 1800 g
od 431 zł
rekreacyjny, damski, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 50x25x24 cm, waga 700 g
od 480 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 56x28x22 cm, waga 1000 g
od 396 zł
sportowy, 11 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 46x25x20 cm, waga 900 g
od 628 zł
trekkingowy, damski, 38 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x33x29 cm, waga 1800 g
od 725 zł
trekkingowy, 33 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 64x33x24 cm, waga 870 g
od 667 zł
trekkingowy, damski, 50 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 65x34x27 cm, waga 1400 g
od 599 zł
trekkingowy, damski, 30 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x28x25 cm, waga 1100 g
od 550 zł
rekreacyjny, damski, 34 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 57x36x27 cm, waga 1400 g
od 693 zł
trekkingowy, damski, 48 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 71x36x29 cm, waga 1900 g
od 480 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 51x32x24 cm, waga 770 g
od 173 zł
sportowy, 6 l, brak komory na laptopa, z jedną szelką, kieszenie: przód, 36x22x13 cm, waga 200 g
Modyfikacje Osprey Tempest 30
Ceny na Osprey Tempest 30 |
---|---|---|---|---|
Osprey Tempest 16 16 l | od 429 zł | 3 oferty | ||
Osprey Tempest 30 30 l | od 608 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 563 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x32x22 cm, waga 1120 g
od 702 zł
trekkingowy, damski, 34 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 64x32x21 cm, waga 1450 g
od 392 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 51x31x16 cm, waga 1040 g
od 690 zł
trekkingowy, damski, 34 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 64x32x21 cm, waga 1450 g
od 513 zł
rekreacyjny, 30 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: przód, dół, na pasku, 53x34x24 cm, waga 1230 g
od 573 zł
trekkingowy, damski, 38 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 61x31x28 cm, waga 1260 g
od 505 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 52x25x26 cm, waga 940 g
od 628 zł
trekkingowy, damski, 36 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x33x29 cm, waga 1800 g
od 517 zł
trekkingowy, damski, 33 l, sztywna rama nośna, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 58x31x24 cm, waga 1220 g
od 667 zł
trekkingowy, damski, 40 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 65x33x26 cm, waga 1300 g
od 567 zł
rekreacyjny, trekkingowy, damski, 28 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na szelce, na pasku, 60x29x27 cm, waga 1140 g
od 628 zł
trekkingowy, damski, 40 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 72x31x27 cm, waga 1430 g