Plecak Osprey Tempest 16 16 l
Zdjęcia 7 | od 430 do 631 zł dodaj do listymoje listy |
Osprey Tempest 16 16 l30 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Tempest 16 16 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Osprey Burza 16 l Jasper Zielony 10004657-414 | 631 zł |
Osprey Tempest 16l Backpack ZielonyPlecak Osprey Tempest 16L został zaprojektowany z solidnym, alpinistycznym wyglądem na jednodniową wycieczkę, kiedy trzeba nosić nawodnienie, wodoodporną kurtkę, przekąski i narzędzia wspinaczkowe w wygodny, bezpieczny, stabilny i lekki sposób.Ten 16-litrowy plecak został wykonany z nylonu pochodzącego z recyklingu , co gwarantuje doskonałą odporno... więcejść na zużycie i elastyczność oraz wodoodporność bez PFC . Oparcie AirScape z wycinaną pianką EVA sprzyja ciągłej cyrkulacji powietrza, dzięki czemu nie musisz się martwić o pot. Pasy ramienne i lędźwiowe są wykonane w technologii BioStretch , ponieważ zapewniają swobodę ruchów i wygodę.Posiada komorę główną zapinaną na zamek błyskawiczny, która jest kompatybilna z torbą hydratacyjną, pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym, kompresyjne paski boczne, boczne kieszenie na butelki, pas biodrowy z kieszeniami zapinanymi na zamek, punkt mocowania światła LED, elementy odblaskowe i schowek kij trekkingowy go i mocowanie czekana. Wszystkie te cechy sprawią, że ten plecak trekkingowy stanie się Twoim ulubionym towarzyszem aktywności na świeżym powietrzu . Od lekkich jednodniowych wędrówek po trudny górski teren, seria Tempest reprezentuje ewolucję ikony. Ta seria jest wyposażona w innowacyjny panel tylny formowany wtryskowo i oferuje 100% przetworzonego nylonuCechy:- Formowany wtryskowo arkusz Hdpe- Podwójne kieszenie na butelki z elastycznej siatki- Podwójne kieszenie na pasie biodrowym zapinane na zamek- Odporne na zarysowania okulary przeciwsłoneczn TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 474 zł |
Osprey Tempest 16l Backpack CzarnyPlecak Osprey Tempest 16L został zaprojektowany z solidnym, alpinistycznym wyglądem na jednodniową wycieczkę, kiedy trzeba nosić nawodnienie, wodoodporną kurtkę, przekąski i narzędzia wspinaczkowe w wygodny, bezpieczny, stabilny i lekki sposób.Ten 16-litrowy plecak został wykonany z nylonu pochodzącego z recyklingu , co gwarantuje doskonałą odporno... więcejść na zużycie i elastyczność oraz wodoodporność bez PFC . Oparcie AirScape z wycinaną pianką EVA sprzyja ciągłej cyrkulacji powietrza, dzięki czemu nie musisz się martwić o pot. Pasy ramienne i lędźwiowe są wykonane w technologii BioStretch , ponieważ zapewniają swobodę ruchów i wygodę.Posiada komorę główną zapinaną na zamek błyskawiczny, która jest kompatybilna z torbą hydratacyjną, pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym, kompresyjne paski boczne, boczne kieszenie na butelki, pas biodrowy z kieszeniami zapinanymi na zamek, punkt mocowania światła LED, elementy odblaskowe i schowek kij trekkingowy go i mocowanie czekana. Wszystkie te cechy sprawią, że ten plecak trekkingowy stanie się Twoim ulubionym towarzyszem aktywności na świeżym powietrzu . Od lekkich jednodniowych wędrówek po trudny górski teren, seria Tempest reprezentuje ewolucję ikony. Ta seria jest wyposażona w innowacyjny panel tylny formowany wtryskowo i oferuje 100% przetworzonego nylonuCechy:- Formowany wtryskowo arkusz Hdpe- Podwójne kieszenie na butelki z elastycznej siatki- Podwójne kieszenie na pasie biodrowym zapinane na zamek- Odporne na zarysowania okulary przeciwsłoneczn TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 430 zł |
Seria Osprey HikingPorównaj w tabeli →
od 670 zł
trekkingowy, 56 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 82x37x31 cm, waga 2200 g
od 248 zł
rekreacyjny, 20 l, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, 48x28x24 cm, waga 600 g
od 507 zł
rekreacyjny, 28 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 59x34x25 cm, waga 1000 g
od 377 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 427 zł
rekreacyjny, 18 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, 57x26x22 cm, waga 900 g
od 498 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 56x28x22 cm, waga 1000 g
od 404 zł
sportowy, 9 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 46x25x20 cm, waga 900 g
od 693 zł
trekkingowy, 46 l, regulacja pleców, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, dół, boczne, na pasku, kieszeń-krab, 79x40x30 cm, waga 2100 g
od 628 zł
trekkingowy, damski, 36 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x33x29 cm, waga 1800 g
od 431 zł
rekreacyjny, damski, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 50x25x24 cm, waga 700 g
od 480 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 56x28x22 cm, waga 1000 g
od 397 zł
sportowy, 11 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 46x25x20 cm, waga 900 g
od 628 zł
trekkingowy, damski, 38 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 71x33x29 cm, waga 1800 g
od 725 zł
trekkingowy, 33 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 64x33x24 cm, waga 870 g
od 668 zł
trekkingowy, damski, 50 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 65x34x27 cm, waga 1400 g
od 600 zł
trekkingowy, damski, 30 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 61x28x25 cm, waga 1100 g
od 550 zł
rekreacyjny, damski, 34 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 57x36x27 cm, waga 1400 g
od 693 zł
trekkingowy, damski, 48 l, regulacja pleców, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, boczne, na pasku, 71x36x29 cm, waga 1900 g
od 480 zł
rekreacyjny, 22 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, 51x32x24 cm, waga 770 g
od 173 zł
sportowy, 6 l, brak komory na laptopa, z jedną szelką, kieszenie: przód, 36x22x13 cm, waga 200 g
Modyfikacje Osprey Tempest 16
Ceny na Osprey Tempest 16 |
---|---|---|---|---|
Osprey Tempest 16 16 l | od 430 zł | 3 oferty | ||
Osprey Tempest 30 30 l | od 609 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 178 zł
sportowy, 13 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, 43x26x20 cm, waga 500 g
od 333 zł
trekkingowy, damski, 22 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, 58x24x24 cm, waga 990 g
od 564 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x32x22 cm, waga 1120 g
od 429 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 48x28x27 cm, waga 900 g
od 482 zł
trekkingowy, damski, 20 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, 54x28x18 cm, waga 1020 g
od 552 zł
sportowy, 10 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 47x22x18 cm, waga 640 g
od 545 zł
trekkingowy, damski, 26 l, na narty, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 64x26x18 cm, waga 1160 g
od 505 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 52x25x26 cm, waga 940 g
od 469 zł
rekreacyjny, trekkingowy, damski, 25 l, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x25x23 cm, waga 860 g
od 459 zł
trekkingowy, damski, 24 l, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 52x27x24 cm, waga 850 g
od 450 zł
trekkingowy, damski, 23 l, na deskę, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 60x26x15 cm, waga 730 g
od 439 zł
trekkingowy, 18 l, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, boczne, 58x24x17 cm, waga 1000 g