Plecak Osprey Sopris 20 20 l
Zdjęcia 13 |
Osprey Sopris 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Sopris 20 20 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Damski Sopris 20 Plecak Szary 10002650Specyficzna aktywność: narciarstwo turystyczne
Waga produktu: 970 g
Pojemność: 20 l
Szerokość: 23 cm
Wysokość produktu: 49 cm Amazon.plZłóż skargę | 404 zł |
Osprey Sopris 20l Backpack Czarny 10005374Zaprojektowany z opinii profesjonalnych przewodników, sportowców i codziennych backcountry ripperów, Sopris 20 został zbudowa... więcejny dla kobiet poszukujących samotności poza tłumami i ośrodkami narciarskimi. Oferując dopasowanie do kobiecej sylwetki i łatwy dostęp do zestawu ratownictwa lawinowego. Lekki i trwały, sięgniesz po ten plecak najwyższej klasy przed każdym zadaniem backcountry. Wyposażony w noszenie narciarskie i snowboardowe. Cechy:- Duży dostęp przedniego panelu J-Zip do kieszeni zestawu ratownictwa lawinowego z rękojeścią łopaty i rękawami sondy- Dostęp na plecach do głównej komory na suchy magazyn- Główna komora z wewnętrznym zapięciem do zawieszenia zbiornika z podwójnymi tunelami ramiączek dla węża zbiornika i / lub kabla radia- Noszenie A-Frame lub ukośne narciarskie- Pionowy przedni panel i poziome noszenie snowboardowe- Łatwy dostęp do kieszeni bez rysowania akcesoriów / gogli- Oczka do mocowania sanków- Dwustronne (przednie lub górne plecaka) chowane noszenie kasku- Bezpieczny rękaw na narzędzia do lodu i miejsce mocowania- Wewnętrzne rękawy panelu bocznego głównej komory na małe przedmioty / termos- Wewnętrzna kieszeń głównej komory na suwakKluczowe atrybuty:Zbudow SnowINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 530 zł |
Osprey Sopris 20l Backpack NiebieskiJesień 2020 to dobra wiadomość dla fanów narciarstwa i snowboardu w Osprey. Jeśli jesteś oddany sportom śnieżnym, plecak dams... więcejki Osprey Sopris 20 jest koniecznością w Twojej pracy. Zbudowany z wysokiej jakości materiałów i o anatomicznym kształcie, ten plecak oferuje intuicyjne, zaawansowane rozwiązanie dla Twoich najzimniejszych potrzeb.Wykonan TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 453 zł |
Osprey Sopris 20l Backpack Szary,NiebieskiJesień 2020 to dobra wiadomość dla fanów narciarstwa i snowboardu w Osprey. Jeśli jesteś oddany sportom śnieżnym, plecak dams... więcejki Osprey Sopris 20 jest koniecznością w Twojej pracy. Zbudowany z wysokiej jakości materiałów i o anatomicznym kształcie, ten plecak oferuje intuicyjne, zaawansowane rozwiązanie dla Twoich najzimniejszych potrzeb.Wykonan TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 474 zł |
Osprey Sopris 20l Backpack PomarańczowySopris 20 to lekki plecak, który łączy bezpieczeństwo z szybkością. Dzięki lekkiej konstrukcji i stabilnemu dopasowaniu ideal... więcejnie nadaje się na szybkie wycieczki w teren. Duża kieszeń z przodu plecaka umożliwia szybki dostęp do apteczki, a uchwyty na łopatę i sondę pozwalają mieć pod ręką niezbędne przedmioty. Główna komora na tylnej ściance plecaka pomieści raki, dodatkowe warstwy odzieży, wodę i przekąski. Najnowsze udoskonalenia w konstrukcji, takie jak powiększone pętle na narty, wszyta siatka na kask i łatwo regulowane klamry, sprawiają, że ten lekki plecak jest niezbędnym elementem wyposażenia na zimowe sporty. Seria plecaków została zaprojektowana z myślą o zrównoważonym rozwoju, dlatego do produkcji wykorzystano tkaniny główne i dolne z certyfikatem bluesign® oraz DWR bez PFAS.Funkcje:- dostęp do głównej komory przez tylną ściankę- wewnętrzna kieszeń na GPS/radio z punktami mocowania taśmy do mocowania mikrofonu- przenoszenie nart w układzie A lub po skosie- pionowe przenoszenie deski snowboardowej na przedniej ściance i poziome na tylnej- kieszeń na akcesoria/gogle o łatwym dostępie- pętle do mocowania sanek- schowek na kask w dwóch pozycjach (z przodu lub na górze plecaka)- bezpieczny uchwyt na czekan i punkt mocowania- wewnętrzne kieszenie boczne w głównej komorze na drobne przedmioty/term TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 541 zł |
Seria Osprey SnowsportsPorównaj w tabeli →
od 598 zł
rekreacyjny, 32 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 54x31x28 cm, waga 1150 g
od 643 zł
rekreacyjny, damski, 40 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 66x32x31 cm
od 5 059 zł
rekreacyjny, 32 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, kieszenie: boczne, na szelce, na pasku, 54x35x29 cm, waga 2900 g
od 729 zł
rekreacyjny, 30 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 54x31x27 cm, waga 1546 g
od 5 059 zł
rekreacyjny, damski, 32 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 54x32x27 cm, waga 2812 g
od 594 zł
rekreacyjny, damski, 20 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 46x30x23 cm
od 725 zł
rekreacyjny, damski, 30 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, 54x31x26 cm
od 507 zł
rekreacyjny, 22 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 51x29x24 cm, waga 1000 g
od 568 zł
rekreacyjny, damski, 30 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, kieszeń-krab, 50x32x26 cm, waga 1100 g
od 404 zł
rekreacyjny, damski, 20 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, 49x23x24 cm, waga 1000 g
od 606 zł
miejski, 20 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: przód, na szelce, 50x29x25 cm
od 771 zł
rekreacyjny, 42 l, na deskę, na narty, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 68x32x31 cm
Modyfikacje Osprey Sopris 20
Ceny na Osprey Sopris 20 |
---|---|---|---|---|
Osprey Sopris 20 20 l | od 404 zł | 5 oferty | ||
Osprey Sopris 30 30 l | od 568 zł | 4 oferty | ||
Osprey Sopris 40 40 l | od 643 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 429 zł
rekreacyjny, 20 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, kieszeń-krab, 48x28x27 cm, waga 900 g
od 386 zł
rekreacyjny, damski, 20 l, na narty, na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, 48x30x25 cm, waga 860 g
od 377 zł
rekreacyjny, 26 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, waga 730 g
od 469 zł
rekreacyjny, trekkingowy, damski, 25 l, otwieranie boczne, rurka systemu hydracyjnego, kieszenie: góra, przód, na pasku, 55x25x23 cm, waga 860 g
od 480 zł
rekreacyjny, 24 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 56x28x22 cm, waga 1000 g
od 416 zł
rekreacyjny, damski, 30 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, odblaskowy, kieszenie: góra, przód, na pasku, 51x26x25 cm, waga 910 g
od 505 zł
rekreacyjny, 25 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, przód, dół, na pasku, 52x25x26 cm, waga 940 g
od 450 zł
rekreacyjny, damski, 25 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, kieszeń-krab, 51x28.5x23 cm, waga 916 g
od 373 zł
rekreacyjny, damski, 23 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na szelce, na pasku, kieszeń-krab, 52x27x18 cm, waga 680 g
od 430 zł
rekreacyjny, damski, 29 l, brak komory na laptopa, rurka systemu hydracyjnego, pokrowiec przeciwdeszczowy, kieszenie: góra, na pasku, 51x32x29 cm, waga 1000 g
od 348 zł
rekreacyjny, damski, 24 l, brak komory na laptopa, regulacja pleców, kieszenie: góra, boczne, na szelce, waga 720 g
od 420 zł
rekreacyjny, damski, 24 l, brak komory na laptopa, sztywna rama nośna, rurka systemu hydracyjnego, odblaskowy, kieszenie: góra, na pasku, kieszeń-krab, 52x30x28 cm, waga 875 g