Plecak FjallRaven Tree-Kanken 16 l (F23511)
Wideo 3Zdjęcia 40 |
FjallRaven Tree-Kanken |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Tree-Kanken 16 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven Plecak damski Tree Kanken Niebieski księżyc w nowiu Jeden rozmi | 415 zł |
FJALLRAVEN Plecak TREE KANKEN lichen green | 579 zł |
Plecak codzienny Fjallraven Tree-Kanken - waterfall blue | 552 zł |
Plecak Fjällräven Tree-Kånken Kolor: zielony | 526 zł |
Fjällräven Tree-kånken 16l Backpack Żółty | 369 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →