Plecak FjallRaven Vardag 16 16 l
Wideo 2Zdjęcia 24 |
FjallRaven Vardag 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Vardag 16 16 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak miejski Fjallraven Vardag 16 storm - ONE SIZE | 313 zł |
Fjallraven, Plecak, Vardag 550, czarny 16 l | 314 zł |
Plecak codzienny Fjallraven Vardag 16 - acorn | 314 zł |
Plecak miejski Fjallraven Vardag 16 acorn - ONE SIZE | 313 zł |
Plecak miejski Fjallraven Vardag 16 acorn - ONE SIZE | 313 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Vardag 16
Ceny na FjallRaven Vardag 16 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Vardag Mini 6.5 l | od 237 zł | 3 oferty | ||
FjallRaven Vardag 16 16 l | od 296 zł | 17 oferty | ||
FjallRaven Vardag 25 25 l | od 276 zł | 21 oferta | ||
FjallRaven Vardag 28 28 l | od 416 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →