Plecak FjallRaven Vardag 28 28 l
Wideo 2Zdjęcia 26 |
FjallRaven Vardag 28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Vardag 28 28 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FJALLRAVEN Vardag 28 plecak na laptopa brązowy rozmiar uniwersalny 27246 | 513 zł |
Plecak miejski Fjallraven Vardag 28 Laptop - acorn | 489 zł |
Plecak codzienny Fjallraven Vardag 28 - fog | 416 zł |
Fjallraven Vardag 28 plecak dla dorosłych uniseks rozmiar uniwersalny 2724 | 455 zł |
Plecak na laptopa Fjallraven Vardag 28 - storm | 416 zł |
Plecak miejski Fjallraven Vardag 28 Laptop - acorn | 416 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Vardag 28
Ceny na FjallRaven Vardag 28 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Vardag Mini 6.5 l | od 237 zł | 3 oferty | ||
FjallRaven Vardag 16 16 l | od 296 zł | 18 oferty | ||
FjallRaven Vardag 25 25 l | od 276 zł | 22 oferty | ||
FjallRaven Vardag 28 28 l | od 416 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →