Śpiwór Marmot Angel Fire
Zdjęcia 3 |
Marmot Angel Fire |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marmot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marmot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marmot Angel Fire
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot Damskie śpiwory M12785 śpiwory foliowe/Paisley Purple One Size | 1 335 zł |
Marmot Angel Fire Woman Sleeping Bag Zielony Long / Left Zipper | 1 327 zł |
Marmot Śpiwory damskie M12784 kolor fioletowy Foliage/Paisley Purple jeden | 1 270 zł |
Marmot Angel Fire Woman Sleeping Bag Zielony Regular / Left Zipper | 1 184 zł |
Umieszczenie pioruna:
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
PolecamyPorównaj w tabeli →