Śpiwór Marmot Micron 40
Zdjęcia 5 |
Marmot Micron 40 203x71 cm, t 8 °C218x79 cm, t 8 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marmot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marmot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marmot Micron 40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot Micron 40 śpiwór puchowy mumia 650 gęsi puch bardzo lekki i ciepły | 869 zł |
Śpiwór Marmot Micron 40 sierra red /tomato | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 645 zł |
Marmot Micron 40 Sleeping Bag Czerwony Regular / Left Zipper | 725 zł |
Modyfikacje Marmot Micron 40
Ceny na Marmot Micron 40 |
---|---|---|---|---|
Marmot Micron 40 | od 645 zł | 4 oferty | ||
Marmot Micron 40 Long | od 791 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →