Śpiwór Deuter Exosphere 0 SL (2019)
Deuter Exosphere 0 SL (2019) |
|
Wykonany z materiałów syntetycznych śpiwór Kokon Deuter to zaawansowane rozwiązanie na wędrówki i trudne wycieczki. Model ma wymiary 198x85x68 cm i jest uważany za uniwersalny, to znaczy nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, należy jednak pamiętać, że będzie to najlepszy wybór dla turystów o wzroście od 165 do 175 cm. Śpiwór Exosphere 0 SL (2019) zawiera autorski wypełniacz Thermo ProLof, który wraz z wyprofilowanym budką, ocieplanym kołnierzem i rolką termoizolacyjną obok zamka, jest w stanie zapewnić komfortowy sen poza domem.
pora roku. Użytkownik nie powinien marznąć podczas snu, jeśli temperatura powietrza jest bardzo zbliżona do wartości zerowych. Jako wyściółkę wewnętrzną i zewnętrzną zastosowano nylon, który między innymi nie będzie wytwarzał głośnych dźwięków podczas odpoczynku. Ważnymi cechami śpiwora są również bardzo niska waga (1060 gram), obecność wewnętrznej kieszeni oraz zabezpieczenie przed obgryzaniem materiału. Pamiętaj, że do zamka błyskawicznego musisz najpierw wybrać dwa kompatybilne produkty: odpowiednio z zamkami z prawej i lewej strony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Kup Deuter Exosphere 0 SL (2019)
Wszystkie ceny 9 →deuter Exosphere 0 SL damski śpiwór z włókien syntetycznych 3700021 | 662 zł |
Deuter Exosphere 0° Sleeping Bag Czarny Regular / Left Zipper | 727 zł |
deuter Exosphere 0 śpiwór z włókna syntetycznego czarny 3700121 | 641 zł |
deuter Exosphere 0 SL damski śpiwór syntetyczny 2023 3704324 | 713 zł |
deuter Exosphere 0 SL damski śpiwór syntetyczny 2023 3704324 | 638 zł |
Modyfikacje Deuter Exosphere 0 SL (2019)
Ceny na Deuter Exosphere 0 SL (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere 0 SL (2019) | od 638 zł | 9 oferty | ||
Deuter Exosphere 0 (2019) | od 639 zł | 6 oferty | ||
Deuter Exosphere 0 L (2019) | od 770 zł | 1 oferta |