Śpiwór Deuter Exosphere 0 L (2019)
Deuter Exosphere 0 L (2019) |
|
Zaprojektowany na wysokość do 200 cm.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Deuter Exosphere 0 L (2019)
Ceny na Deuter Exosphere 0 L (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere 0 SL (2019) | od 638 zł | 9 oferty | ||
Deuter Exosphere 0 (2019) | od 639 zł | 6 oferty | ||
Deuter Exosphere 0 L (2019) | od 658 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →