Спальний мішок Marmot Trestles Elite Eco 30 Long
Відео 3Фото 7 |
Marmot Trestles Elite Eco 30 Long |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marmot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marmot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Marmot Trestles Elite Eco 30 Long
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marmot Damski śpiwór Wms Trestles Elite Eco 30 Long syntetyczny śpiwór typ | 810 zł |
Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30 Long vine green/forest night | WYSYŁKA | 600 zł |
Marmot Trestles Elite Eco 30 Sleeping Bag Zielony Long / Left Zipper | 625 zł |
Marmot Trestles Elite Eco 30 Sleeping Bag Zielony Long / Left Zipper | 597 zł |
Відеоогляди
Модификації Marmot Trestles Elite Eco 30 Long
Ціни на Marmot Trestles Elite Eco 30 Long |
---|---|---|---|---|
Marmot Trestles Elite Eco 30 | від 570 zł | 6 пропозицій | ||
Marmot Trestles Elite Eco 30 X-Wide | від 699 zł | 1 пропозиція | ||
Marmot Trestles Elite Eco 30 Long | від 597 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →