Спальний мішок Deuter Exosphere -6 SL (2019)
Фото 4 |
Deuter Exosphere -6 SL (2019) 198x85 см205x85 см |
|
Розрахований на зріст до 175 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Exosphere -6 SL (2019)
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Exosphere -6 śpiwór z włókna syntetycznego cranberry-fire 3700421 | 815 zł |
Śpiwór deuter Exosphere -6° SL umbra/redwood | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 830 zł |
Deuter Exosphere -6° Sl Sleeping Bag Czerwony Short / Left Zipper | 842 zł |
deuter Śpiwór z włókien syntetycznych Exosphere -6 3700421 | 732 zł |
deuter Exosphere -6 SL damski śpiwór z włókien syntetycznych 3700321 | 766 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Deuter Exosphere -6 SL (2019)
Ціни на Deuter Exosphere -6 SL (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere -6 SL (2019) | від 732 zł | 14 пропозицій | ||
Deuter Exosphere -6 (2019) | від 773 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →