Śpiwór Deuter Exosphere -6 SL (2019)
Zdjęcia 4 |
Deuter Exosphere -6 SL (2019) 198x85 cm205x85 cm |
|
Zaprojektowany na wysokość do 175 cm.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Exosphere -6 SL (2019)
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Exosphere -6 śpiwór z włókna syntetycznego cranberry-fire 3700421 | 815 zł |
Śpiwór deuter Exosphere -6° SL umbra/redwood | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 830 zł |
Deuter Exosphere -6° Sl Sleeping Bag Czerwony Short / Left Zipper | 842 zł |
deuter Śpiwór z włókien syntetycznych Exosphere -6 3700421 | 732 zł |
deuter Exosphere -6 SL damski śpiwór z włókien syntetycznych 3700321 | 766 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Deuter Exosphere -6 SL (2019)
Ceny na Deuter Exosphere -6 SL (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere -6 SL (2019) | od 732 zł | 14 oferty | ||
Deuter Exosphere -6 (2019) | od 773 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →