Namiot High Peak Kingston 3 (926273)
Zdjęcia 3 |
High Peak Kingston 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.1 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Kingston 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak, Namiot 3-osobowy, Kingston 3 10300, niebieski, 190x220 cm | 416 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kingston 3 niebiesko szary | 437 zł |
Namiot High Peak Kingston 3 niebiesko szary | 416 zł |
Namiot High Peak Kingston 3 niebiesko szary 10300 | 379 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →