Termos Noveen TB951 0.8 l
Zdjęcia 6 |
Noveen TB951 |
|
Utrzymuj ciepło do 12 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noveen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noveen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noveen TB951 0.8 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos obiadowy Noveen TB951 Silver | 75 zł |
Termos NOVEEN TB951 | 63 zł |
Noveen Termos obiadowy TB951 0.8 l Srebrny | 62 zł |
TERMOS OBIADOWY MENAŻKA TURYSTYCZNA obiad zupa lunch DWIE NAKRĘTKI + ETUI | 64 zł |
Modyfikacje Noveen TB951
Ceny na Noveen TB951 |
---|---|---|---|---|
Noveen TB930 0.47 l | od 70 zł | 1 oferta | ||
Noveen TB943 0.6 l | od 70 zł | 2 oferty | ||
Noveen TB951 0.8 l | od 62 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →