Namiot Regatta Kivu 3 V3 (RCE372_U9Q)
Zdjęcia 11 |
Regatta Kivu 3 V3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Regatta Kivu 3 V3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Regatta Kivu 3 V3 zielone pastwisko / heban RCE372-U9Q | 673 zł |
Regatta Namiot 3-osobowy Kivu 3 305x210cm Zielony, Rozmiar: one Size | 700 zł |
Namiot turystyczny Regatta Kivu 3 v3 Kolor: zielony | 493 zł |
Regatta Kivu 3 V3 Tent Zielony 3 Places | 473 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →