Намет Regatta Malawi 2
Відео 5Фото 33 |
Двомісний намет торгової марки Regatta - це відносно недороге, одношарове рішення для коротких вилазок на природу (вихідного туризму). До фішок моделі відноситься конструкція Pop-up - вона фактично є системою швидкої установки, адже склопластиковий каркас тут вшитий в тент, а при витягуванні з комплектного чохла виріб сам розкривається, не вимагаючи особливих зусиль від користувача.
Намет Regatta Malawi 2 розрахований на двох осіб: внутрішні розміри по підлозі становлять 230х140 см, а значить по ширині на одного припадають дуже комфортні 70 см. Всередину веде один вхід, а додатковий тамбур (передпокій) не передбачається. Виробник запевняє, що використовувати це тимчасове житло можна в будь-яку теплу погоду, включаючи і дощову. Так, тент тут виготовлений з поліестерової тканини Hydrofort з водонепроникністю до 3000 мм водяного стовпа.
Підлога є поліестеровою: вона поєднує гарний захист від води та зносостійкість. З фішок варто виділити яскраві відтяжки, внутрішні кишені, петлю для підвішування ліхтаря, москітну сітку, а також помірну вагу 2.5 кг. Хоча модель і позиціонується як рішення для трьох сезонів, найкраще експлуатувати її влітку без різких перепадів температур, інакше на внутрішніх стінках може утворюватися активно конденсат.
Купити Regatta Malawi 2
Усі ціни 6 →Regatta Malawi Vinyl Record 2-osobowy namiot rozkładany różowy/czarny UTRG | 398 zł |
Regatta Namiot 2-os. Samorozkładający Malawi II 230x140cm Różowy, Rozmiar: | 500 zł |
Regatta Malawi 2 Tent Wielokolorowy 2 Places | 378 zł |
Regatta Namiot dziecięcy Malawi Outdoor Pop-Up czerwony RCE012 | 329 zł |
Regatta Malawi namiot z nadrukiem 2 Grapeleaf/Magma Camo UTRG72501 | 518 zł |
Regatta Malawi 2 Tent Czerwony 2 Places | 400 zł |