Namiot Salewa Alpine Lodge IV (00-0000005600)
Zdjęcia 4 |
Salewa Alpine Lodge IV
4 -osobowe
13 kg
5 -osobowe 15 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:13 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Salewa Alpine Lodge IV
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa Namiot unisex Alpine Lodge IV kaktusowy/szary rozmiar uniwersalny 0 | 3 127 zł |
Namiot kempingowy 4-osobowy Salewa Lodge IV cactus/grey | WYSYŁKA W 24H | | 3 399 zł |
Salewa Alpine Lodge Iv Tent Zielony 4 Places | 3 116 zł |
Modyfikacje Salewa Alpine Lodge IV
Ceny na Salewa Alpine Lodge IV |
---|---|---|---|---|
Salewa Alpine Lodge IV | od 3 116 zł | 4 oferty | ||
Salewa Alpine Lodge V | od 3 848 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →