Namiot Salewa Litetrek III (00-0000005623)
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Salewa Litetrek III
2 -osobowe
2.1 kg
3 -osobowe 3 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.96 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Salewa Litetrek III
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa Unisex Dorośli LITETREK III Namiot Szary 347 m 00-0000005623 | 1 167 zł |
NAMIOT LITETREK III | 1 616 zł |
Salewa Litetrek Iii Tent Szary 3 Places | 1 190 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Salewa Litetrek III
Ceny na Salewa Litetrek III |
---|---|---|---|---|
Salewa Litetrek II | od 1 177 zł | 7 oferty | ||
Salewa Litetrek III | od 1 167 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →