Namiot Salewa Micra II
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Salewa Micra II
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.5 kg
Dwuosobowy letni namiot trekkingowy znanej marki to doskonałe rozwiązanie dla miłośników aktywnego wypoczynku. Korpus w formie klasycznej półkuli wykonany jest z poliestru impregnowanego impregnatem ogniotrwałym i jest podtrzymywany przez wewnętrzny stelaż z dwóch pałąków. Jest mały przedsionek do przechowywania sprzętu i butów. Wszystkie szwy namiotu są starannie sklejone, co w połączeniu z dobrą wodoodpornością markizy i dna sprawia, że namiot jest całkowicie szczelny.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Salewa Micra II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa Micra II Namiot Kaktusowy/Szary 2-osobowy 00-0000005715 | 881 zł |
NAMIOT MICRA II | 1 015 zł |
Salewa Micra Ii Tent Zielony 2 Places | 772 zł |
Salewa Micra Ii 5311 Cactus Grey | 890 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →