Namiot Hannah Hawk 2
Zdjęcia 9 |
Hannah Hawk 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:nylon
Materiał podłogi:nylon
Waga:2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Hannah Hawk 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot 2 osobowy Hawk 2 Snow Alu 2 osoby | 1 349 zł |
Hannah Hawk 2 Tent Zielony 2 Places | 1 535 zł |
Hannah Hawk 2 Snow Tent Pomarańczowy 2 Places | 1 606 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →