Namiot Grand Canyon Tahuta Shelter 5
Zdjęcia 21 |
Grand Canyon Tahuta Shelter 5
6.9 kg
10.5 kg
Przeznaczenie:namiot plażowy
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Waga:10.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Tahuta Shelter 5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon TAHUTA Shelter 5 Tarp/żagiel przeciwsłoneczny 600 x 500 cm pr | 1 182 zł |
Grand Canyon Tahuta Shelter 5 Awning Beżowy 600 x 500 cm | 878 zł |
Grand Canyon Tahuta Shelter 5 Awning Niebieski 600 x 500 cm | 755 zł |
Modyfikacje Grand Canyon Tahuta Shelter 5
Ceny na Grand Canyon Tahuta Shelter 5 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Tahuta Shelter 4 | od 634 zł | 6 oferty | ||
Grand Canyon Tahuta Shelter 5 | od 755 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →