Namiot Grand Canyon Helena 6
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Grand Canyon Helena 6
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:6
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:18 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Grand Canyon Helena 6
Ceny na Grand Canyon Helena 6 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Helena 3 | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Helena 5 | od 1 597 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Helena 6 | od 1 789 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →