Namiot Grand Canyon Robson 3
Wideo 5Zdjęcia 25 |
Grand Canyon Robson 3
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:5.7 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Robson 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Unisex namiot tunelowy Robson dla dorosłych Blue Grass dla 3 | 526 zł |
Grand Canyon Robson 3p Tent Niebieski 3 Places | 575 zł |
Grand Canyon Robson 3p Tent Zielony 3 Places | 574 zł |
Grand Canyon Robson 3 Alu Tent Zielony 3 Places | 1 047 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Grand Canyon Robson 3
Ceny na Grand Canyon Robson 3 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Robson 2 | od 372 zł | 5 oferty | ||
Grand Canyon Robson 3 | od 526 zł | 4 oferty | ||
Grand Canyon Robson 4 | od 668 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →