Namiot Grand Canyon Helena 5
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Grand Canyon Helena 5
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:16.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Helena 5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Helena 5 namiot tunelowy dla 5 osób namiot rodzinny/grupowy z | 1 703 zł |
Grand Canyon Namiot rodzinny HELENA, 3-, 5- lub 6-osobowy (5 osób, Mojave | 1 665 zł |
Grand Canyon Helena 5p Tent Beżowy 5 Places | 1 597 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Grand Canyon Helena 5
Ceny na Grand Canyon Helena 5 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Helena 3 | od 1 500 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Helena 5 | od 1 597 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Helena 6 | od 1 789 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →