Markiza Grand Canyon Indiana 10
Wideo 1Zdjęcia 26 |
Grand Canyon Indiana 10
8 -osobowe
9.2 kg
10 -osobowe 11 kg
Przeznaczenie:pawilon
liczba miejsc:10
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:11 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Indiana 10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Unisex Indiana Namiot Kempingowy Mojave Desert 10-Osobowy 151 | 1 314 zł |
Grand Canyon Indiana 10p Tent Zielony 10 Places | 1 497 zł |
Grand Canyon Unisex namiot Indiana dla dorosłych oliwkowy 10 osób 151427 | 1 341 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Grand Canyon Indiana 10
Ceny na Grand Canyon Indiana 10 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Indiana 8 | od 1 067 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Indiana 10 | od 1 314 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →