Namiot Easy Camp Geminga 100 Compact (120446)
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Easy Camp Geminga 100 Compact
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:1
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.1 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Geminga 100 Compact
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp GEMINGA 100 Compact Namiot Unisex Dorosły Szary Jeden rozmiar 12 | 329 zł |
Easy Camp Namiot tunelowy Geminga 100 Compact, 1-osobowy, zielony | 352 zł |
Easycamp Geminga 100 Compact Tent Beżowy 1 Place | 291 zł |
Easy Camp Namiot tunelowy Geminga 100 Compact, 1-osobowy, zielony | 329 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →