Namiot Bestway Beach Quick 2
Zdjęcia 4 |
Namiot plażowy marki Bestway to letnie rozwiązanie w budżetowym segmencie cenowym. Model najlepiej nadaje się do rekreacji w pobliżu zbiorników wodnych, ale może być również używany do ochrony przed słońcem w wiejskim domu, w ogrodzie, w okolicy w ciepłym sezonie. Do ważnych cech należy konstrukcja Pop-up: tutaj rama jest nie tylko wszyta w poliestrową markizę, ale także zapewnia automatyczne składanie - tak naprawdę użytkownik musi jedynie wyjąć produkt z pokrowca.
Namiot plażowy Bestway Beach Quick 2 chroni nie tylko przed promieniowaniem ultrafioletowym, ale także przed wilgocią, choć wskaźniki wodoodporności kształtują się na minimalnym poziomie - do 500 mm słupa wody, co w zupełności wystarczy przed zachlapaniami, deszczem czy lekkimi opadami atmosferycznymi. Model będzie wygodny w użytkowaniu dla dwóch osób, choć nie można wykluczyć możliwości zakwaterowania rodziny z małymi dziećmi, gdyż wymiary podłogi po rozłożeniu wynoszą 200 na 120 cm, aby zwiększyć opór powietrza, nie ma tylko liny odciągowe, ale także kieszenie na dole, które można wypełnić piaskiem. Produkt waży stosunkowo niewiele – około 1,1 kg, więc noszenie go w dłoni nie powinno stanowić problemu.
Kup Bestway Beach Quick 2
Bestway Namiot plażowy 68107 zielony | 173 zł |
Namiot plażowy Bestway Pavillo Beach Quick 2 Tent 68107 | 99 zł |
Pavillo Namiot Beach Quick 2, zielony | 127 zł |
Namiot Beach Quick 2, zielony Lumarko! | 334 zł |