Намет Bestway Beach Quick 2
Фото 4 |
Пляжний намет торгової марки Bestway це літнє рішення бюджетного цінового сегменту. Модель найкраще підходить для відпочинку поблизу водойм, але також може застосовуватися для захисту від сонця на дачі, в саду, на прибудинковій території у теплу пору року. До важливих фішок відноситься конструкція Pop-up: тут каркас не тільки вшитий в поліестеровий тент, а й передбачає автоматичне розкладання - фактично користувачеві достатньо витягти виріб з чохла.
Пляжний намет Bestway Beach Quick 2 має захист не тільки від ультрафіолетового випромінювання, але й від вологи, щоправда, показники водонепроникності знаходяться на мінімальному рівні — до 500 мм водного стовпа, чого вистачить від бризок, раси або легких опадів. Використовувати модель буде зручно вдвох, хоча і варіант розміщення сім'ї з маленькими дітьми виключати не варто, адже розміри по підлозі в розкладеному вигляді становлять 200 на 120 см. Для підвищення стійкості до вітру є не тільки відтяжки, але і кишені біля дна, які можна наповнити піском. Важить виріб відносно небагато — близько 1.1 кг, тож перенесення в руках не повинно стати проблемою.
Купити Bestway Beach Quick 2
Bestway Namiot plażowy 68107 zielony | 173 zł |
Namiot plażowy Bestway Pavillo Beach Quick 2 Tent 68107 | 99 zł |
Pavillo Namiot Beach Quick 2, zielony | 127 zł |
Namiot Beach Quick 2, zielony Lumarko! | 334 zł |