Namiot Marmot Tungsten 2P
Zdjęcia 4 |
Marmot Tungsten 2P
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Marmot Tungsten 2P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot trekkingowy 2-osobowy Marmot Tungsten 2P solar/red sun | WYSYŁKA W | 1 199 zł |
Marmot Tungsten 2 Tent Zielony 2 Places | 1 470 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Marmot Tungsten 2P foliage/dark azure | WYSYŁ | 1 149 zł |
Marmot Tungsten 2 Tent Pomarańczowy 2 Places | 1 470 zł |
Modyfikacje Marmot Tungsten 2P
Ceny na Marmot Tungsten 2P |
---|---|---|---|---|
Marmot Tungsten 1P | od 1 000 zł | 4 oferty | ||
Marmot Tungsten 2P | od 1 149 zł | 4 oferty | ||
Marmot Tungsten 3P | od 1 329 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →