Namiot HUSKY Bright 4
Wideo 3Zdjęcia 13 |
HUSKY Bright 4
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:3.5 kg
Ten wygodny czteroosobowy namiot jest odpowiedni dla podróżników wybierających się na kilkudniowe wędrówki lub backpackersów, którzy preferują długie wycieczki rowerowe. Namiot wykonany jest z lekkiego, ale wytrzymałego poliestru i jest przeznaczony do użytku latem lub wiosną / jesienią. Namiot posiada dwa niezależne wyjścia z przeciwległych stron sypialni, przy czym każde wyjście zaopatrzone jest w mały wiatrołap.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup HUSKY Bright 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Husky Namiot 4-osobowy do użytku na zewnątrz jasny 4 bardzo lekki i wygodn | 1 108 zł |
Namiot Husky Bright 4 zielony | 1 200 zł |
Namiot turystyczny Husky Bright 4 | 839 zł |
Namiot Husky Bright 4 os. | 1 080 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →