Namiot Marmot Tungsten 1P (M12307)
Zdjęcia 10 |
Marmot Tungsten 1P
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:1
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1.6 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Marmot Tungsten 1P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot trekkingowy 1-osobowy Marmot Tungsten 1P solar / red sun | WYSYŁKA | 1 000 zł |
Marmot Tungsten 1 Tent Pomarańczowy 1 Place | 1 211 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Marmot Tungsten 1P foliage / dark azure | WYS | 1 000 zł |
Marmot Tungsten 1 Tent Zielony 1 Place | 1 286 zł |
Modyfikacje Marmot Tungsten 1P
Ceny na Marmot Tungsten 1P |
---|---|---|---|---|
Marmot Tungsten 1P | od 1 000 zł | 4 oferty | ||
Marmot Tungsten 2P | od 1 470 zł | 4 oferty | ||
Marmot Tungsten 3P | od 1 329 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →