Спальний мішок Hannah Bike
Hannah Bike легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hannah 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hannah.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hannah Bike
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hannah Hannah Sleeping Bag Camping Bike 100 Classic Blue 190 cm Śpiwor Blu | 255 zł |
Śpiwór Hannah Bike 100 (-1°C) Uniwersalny | 220 zł |
Hannah Bike 100 Sleeping Bag Niebieski 190 cm / Right Zipper | 146 zł |
Hannah Hannah Bike 100 Classic Blue II 190 cm Śpiwor Blue 10029370HHX01E59 | 256 zł |
Hannah Hannah Bike 100 Classic Blue II 190 cm Śpiwor Blue 10029370HHX01E55 | 256 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →