Śpiwór Vaude Sioux 100 SYN
Zdjęcia 4 |
Vaude Sioux 100 SYN lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Sioux 100 SYN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vaude Sioux 100 Syn bardzo lekki śpiwór dla mumii z wypełnieniem syntetycz | 298 zł |
Vaude Sioux 100 Synthetic Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 271 zł |
Vaude Śpiwory uniseks Morze Bałtyckie prawy 12129 | 261 zł |
Vaude Sioux 100 Synthetic Sleeping Bag Niebieski Regular / Right Zipper | 271 zł |
Umieszczenie pioruna:
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
PolecamyPorównaj w tabeli →