Plecak Ferrino Instinct 25 25 l (75658NWW)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Ferrino Instinct 25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Instinct 25 25 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Backpack Instinct 25 Plecak Dorośli Unisex Wielobarwny Wielobarwny | 904 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Instinct 25 l white | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 1 000 zł |
Plecak alpinistyczny FERRINO Instinct 25 white | 1 190 zł |
Ferrino Instinct 25l Backpack Biały | 924 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →