Plecak Ferrino X-Cross 12 12 l (75850ELXLR)
Zdjęcia 7 |
Ferrino X-Cross 12 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Kup Ferrino X-Cross 12 12 l
Wszystkie ceny 6 →Plecak trekkingowy Ferrino Unisex X-Cross czerwony czerwony 48 x 22 x 13 c | 443 zł |
Ferrino Plecak do biegania X-Cross 12 Rozmiar L (F75850-L) | 485 zł |
Ferrino Ferrino X-Cross 10 Red S/M Plecak do biegania Red 75850NESMR | 324 zł |
Ferrino, Plecak do biegania, X-Cross, S | 599 zł |
Plecak active FERRINO X-Cross 12 red L - długość pleców 48 cm (do biegów p | 485 zł |
Ferrino, Plecak do biegania, X-Cross, L | 599 zł |
Wybór biegaczy
Dostępny w kolorze czerwonym z białymi akcentami, plecak Ferrino to model dla klasycznych biegaczy i biegaczy przełajowych. Otrzymała charakterystyczny kształt litery X z dobrą aerodynamiką, co zmniejsza opór nadjeżdżających prądów powietrza przy wietrznej pogodzie.
Oprócz Ferrino X-Cross 12 w sprzedaży dostępna jest również mała wersja - X-Cross 10. Różni się krótszą długością pleców (40 cm versus 48 cm) i wagą (440 gramów na tle 470 g), ale też mieści tylko 10 litrów, nie 12 litrów.
Lekkość i wygoda
Plecak wykonany z nylonu z dodatkową ochroną przed rozdarciem (Ripstop). Uzupełnieniem pasów naramiennych są jednocześnie dwa paski piersiowe z regulacją wysokości oraz pas biodrowy: dzięki temu użytkownik ma wszystko, czego potrzebuje, aby model nie „chybotał się” na plecach podczas intensywnych sportów.
Wszystkie powierzchnie stykające się z ciałem sportowca są uzupełnione „oddychającymi” materiałami oddychającymi. Jako przydatne bonusy są odblaskowe paski i pętelki sprzętowe, w których producent zaleca umieszczenie np. Łuków namiotu Ferrino. Na pasku na ramię znajduje się również gwizdek, który pomoże odstraszyć dzikie zwierzęta i / lub sprawi, że poczujesz się zagubiony.
Kieszenie na każdy gust
Ferrino X-Cross 12 jest wyposażony w pojedynczą komorę, w której ma być umieszczony hydrator i inny sprzęt. Jednocześnie dostępnych jest 6 kieszeni zewnętrznych: para bocznych na butelki oraz po dwie na pasie biodrowym i szelkach. Dzięki nim z pewnością będzie pod ręką zarówno odpowiednia ilość płynu, jak i niezbędny pokarm na przekąskę.
Wady obejmują brak alternatyw w projektowaniu kolorystycznym, a wady obejmują dość dużą metkę z ceną, ale specjalistyczne modele Osprey Running są jeszcze droższe. Poza tym Ferrino X-Cross 12 to plecak godny uwagi każdego biegacza.