Plecak Pinguin Boulder 38 38 l
Zdjęcia 3 |
Pinguin Boulder 38 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Boulder 38 38 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pinguin Plecak trekkingowy Boulder 38 khaki | 574 zł |
Plecak trekkingowy dla dorosłych Pinguin Boulder | 535 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Boulder 38 blue - ONE SIZE | 535 zł |
Plecak trekkingowy turystyczny Pinguin Boulder 38L, khaki | 535 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Boulder 38 blue - ONE SIZE | 535 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →