Plecak Pinguin Fly 30 30 l
Zdjęcia 3 |
Pinguin Fly 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Fly 30 30 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak turystyczny Pinguin Fly 30 black - ONE SIZE | 468 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Fly 30 l | 468 zł |
Pinguin, Plecak Turystyczny, czarny | 440 zł |
Plecak turystyczny Pinguin Fly 30 black - ONE SIZE | 468 zł |
Pinguin Fly 30l Backpack Czarny | 441 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →