Рюкзак Ferrino Triolet 28+3 Lady 31 л (75657MII)
Відео 1Фото 4 |
Ferrino Triolet 28+3 Lady |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Triolet 28+3 Lady 31 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Ferrino Triolet Lady 28+3 Grey/Blue Outdoor plecak Grey Blue 75657 | 503 zł |
Plecak wspinaczkowy damski Ferrino Triolet Lady 28 + 3 l grey | WYSYŁKA W | 550 zł |
Plecak alpinistyczny damski FERRINO Triolet 28 + 3 Lady gray | 640 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Triolet 28+3 LADY | 576 zł |
Ferrino Triolet 28+3l Backpack Szary | 472 zł |
Plecak alpinistyczny FERRINO Triolet 25 + 3 orange | 640 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →