Plecak Pinguin Ridge 28 28 l
Zdjęcia 6 |
Pinguin Ridge 28 28 l40 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Ridge 28 28 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pinguin Plecak trekkingowy Ridge 28 | 560 zł |
Plecak Skiturowy Pinguin Ridge 28 black - ONE SIZE | 535 zł |
Pinguin Ridge 28 Nylon Backpack Czarny | 481 zł |
Plecak na narty Pinguin Ridge 28 petrol - ONE SIZE | 535 zł |
Pinguin Ridge 28 Nylon Backpack Niebieski | 434 zł |
Modyfikacje Pinguin Ridge 28
Ceny na Pinguin Ridge 28 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Ridge 28 28 l | od 434 zł | 6 oferty | ||
Pinguin Ridge 40 40 l | od 435 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →