Рюкзак Wenger Transit 16" 27 л (600636)
Фото 5 |
Wenger Transit 16" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenger Transit 16" 27 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak Wenger Transit czarny WE600636 | 252 zł |
Plecak na laptopa WENGER Transit 16 cali Czarny | 295 zł |
Plecak na laptopa WENGER Transit 16 cali Czarny WRT600636 | 295 zł |
Plecak na laptopa do 16' WENGER Transit | 311 zł |
Plecak na notebook Wenger Transit 16" czarny | 424 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →