Рюкзак Osprey Farpoint 70 70 л
Відео 3Фото 9 |
Osprey Farpoint 70 55 л70 л |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Купити Osprey Farpoint 70 70 л
Усі ціни 10 →Osprey Europe Mężczyźni Farpoint 70 Plecak Czarny 70 Litrów 10003322 | 715 zł |
Osprey Farpoint 70 Plecak 65 cm Komora na laptopa muted space blue - Damy, | 738 zł |
Plecak turystyczny męski Osprey Farpoint 70 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 860 zł |
Plecak Podróżny Torba Osprey Farpoint 70 - Muted Space Blue | 1 010 zł |
Torba podróżna Osprey Farpoint 70 Kolor: szary | 835 zł |
Розрахований на 70 літрів рюкзак Osprey можна назвати туристичним набором, який передбачає різні сценарії використання. Це обумовлено наявністю окремого знімного рюкзака і підтримкою трансформації Farpoint 70 в дорожню сумку.
Знімний рюкзак на 13 літрів
Малий рюкзак за замовчуванням кріпиться з фронтальної частини. Він легко знімається з Osprey Farpoint 70: треба розстебнути дві застібки-фастекса. Можлива фіксація і як кенгуру-рюкзака, тобто спереду на основних лямках. Такий варіант кращий, якщо всередині розміщені цінності або потрібен швидкий доступ до вмісту.
Малий рюкзак вміщує 13 літрів, передбачає вентильовану спинку, грудну стяжку і продуману систему зберігання. Зверху є компактна кишенька з м'якою оббивкою, що запобігає подряпини. Сюди варто покласти окуляри або мобільний девайс. З фронтальної частини красується пара сітчастих відкритих кишень. В основному відсіку малого рюкзака знаходиться кишенька для планшета і м'яке відділення для ноутбука (з діагоналлю екрану до 15 дюймів).
Трансформація в сумку
Osprey Farpoint 70 легко перетворюється в дорожню сумку. І справа не тільки в наявності бічної ручки для горизонтального перенесення. Так, анатомічна спинка з плечовими лямками, грудної стяжкою і поясним ременем може бути захована в спеціальний відсік на блискавці. Відповідно дані елементи не будуть заважати користувачеві, не забрудняться і/або не пошкодяться (в аеропорту або в поїзді).
Внутрішня організація простору рюкзака також схожа з сучасними валізами. Єдине відділення широко відкривається, забезпечуючи зручний доступ до вмісту. Для фіксації речей запропоновані спеціальні стропи. Плюс всередині є сітчаста кишеня на блискавці, де можуть бути розміщені брудні речі або щось інше.
Для походів і не тільки
Похідний статус моделі підтверджують якісні і міцні матеріали виготовлення, наявність фронтальних і нижніх стяжок, ременів для спорядження. Але слід враховувати, що спинка тут не жорстка і не регулюється по висоті, а значить для важких вантажів (понад 15 кг) використовувати її буде не так зручно, як більшість аналогів.
Але для нескладних і/або не тривалих походів Osprey Farpoint 70 відмінно підходить. Плюс модель стане в нагоді і у відрядженнях або авіаподорож, і в повсякденній міській експлуатації (малий знімний рюкзак).
Модификації Osprey Farpoint 70
Ціни на Osprey Farpoint 70 |
---|---|---|---|---|
Osprey Farpoint 55 55 л | від 663 zł | 11 пропозицій | ||
Osprey Farpoint 70 70 л | від 695 zł | 10 пропозицій |