Plecak DAKINE Heli Pack 12L 12 l (10000228)
Zdjęcia 17 |
DAKINE Heli Pack 12L |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Kup DAKINE Heli Pack 12L 12 l
Wszystkie ceny 8 →Dakine Heli Pack 12L Utility Green 10003261 | 470 zł |
Dakine Plecak Dakine Heli Pack 12L (deep blue) 2023 | 499 zł |
Plecak turystyczny Dakine Heli Pack 12 l molten lava | WYSYŁKA W 24H | 30 | 340 zł |
Plecak Turystyczny Dakine Heli Pack 12 Czerwony D10003261 12 L | 357 zł |
Plecak turystyczny Dakine Heli Pack 12 l molten lava | WYSYŁKA W 24H | 30 | 340 zł |
Na zimowy freeride i nie tylko
Plecak DAKINE należy do modeli do sportów zimowych. Zapewnia uchwyt na narty i snowboard.
Zaleca się układanie pasów narciarskich po przekątnej: dwie pętle do nich znajdują się po obu stronach u góry iu dołu. Ale deska jest noszona pionowo: z mocowaniem na bocznych paskach. Ten ostatni pomoże również „kompaktować” zawartość modelu, zapobiegając drganiom i niepotrzebnemu hałasowi.
Do aktywnego wypoczynku
DAKINE Heli Pack 12L nadaje się również do uprawiania innych sportów, ponieważ posiada komorę na hydrator oraz wylot na jego rurki, pętle na sprzęt, a także wygodny system mocowania z pasem biodrowym i piersiowym. Nawiasem mówiąc, gwizdek jest zintegrowany z tym ostatnim.
Stosunkowo mała pojemność 12 litrów nie powinna stanowić problemu dla użytkowników. Tak więc zamiast systemu do picia w głównej komorze można umieścić laptopa z 15-calowym ekranem. Dlatego dopuszczalne jest traktowanie plecaka nie tylko jako sportowego, ale także nadającego się do rekreacji. W głównej komorze jest miejsce na inne przedmioty, w tym ciepłe rękawiczki, przekąski, bidon itp.
Dodatkowe systemy przechowywania
Plecak posiada również kompaktową przednią kieszeń na drobne przedmioty. Dodatkowo w przypadku braku nart lub deski z przodu, w kieszeni krabów można umieścić np. Wyjmowane ostrze łopaty lub inne przedmioty. Dostępna jest również wyściełana polarem górna kieszeń, w której najlepiej można przewozić maskę narciarską lub gogle. Na tle takiej różnorodności brak zwykłych bocznych kieszeni to nic innego jak drobna wada.
Wady DAKINE Heli Pack 12L to dość wysoki koszt. Ale model praktycznie nie ma konkurentów wśród kompaktowych plecaków sportowych wyposażonych w uchwyty na narty i / lub snowboard.
- Gwizdek ratunkowy na pasie piersiowym