Plecak DAKINE Grom 13L 13 l
Wideo 1Zdjęcia 11 |
DAKINE Grom 13L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Grom 13L 13 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Kids Grom 13L Plecak - Black 10003794 | 210 zł |
Dakine Plecak Dakine Kids Grom 13l (violet) 2022 | 185 zł |
Plecak miejski dziecięcy Dakine Kids Grom 13 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 | 216 zł |
Plecak szkolny dla chłopca czarny Dakine wielokomorowy | 227 zł |
Plecak miejski dziecięcy Dakine Kids Grom 13 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 | 216 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →