Plecak DAKINE Heli Pro 24L 24 l
Zdjęcia 6 |
DAKINE Heli Pro 24L |
|
Plecak wyposażony jest w kieszeń z tyłu do zamontowania twardego panelu ochronnego (sprzedawany oddzielnie). Dostęp do komory głównej odbywa się zarówno od góry jak i od tyłu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Heli Pro 24L 24 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Heli Pro 24l 10003263 | 834 zł |
Plecak Dakine Heli Pro 24L Steel Grey F/W 2022 | 549 zł |
Dakine Heli Pro 24 l plecak męski Heli Pro 24 l 1 opakowanie 10003263 | 676 zł |
Dakine Heli Pro plecak 24 l głęboki niebieski 10003263 | 635 zł |
Plecak Dakine Heli Pro 24L Steel Grey F/W 2022 | 690 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →